MESKEN GİRİŞİ

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu kadar işi kısa süreli bir zamanda nasıl bitirebiliyorsunuz?

Alanında özel eğitimli ve profesyonel ekimiz sayesinde; doğru zaman yönetimi, uygun ekipman ve techizat kullanarak  muhteşem planlama çözümleriyle Proyöntem işleri tam zamanında bitirmek için her zaman hizmetinizde.

2. Neden profesyonel bina yöneticiliğini tercih etmeliyiz?

Günümüzde artık tek katlı binaların yerine çok katlı binalar almıştır. Bu sebeple bu toplu binaların yönetim sorunları oluşmaya başlamıştır.Oluşan bu sorunlar komşular arasında problemler çıkartmaktadır. Veya binada aidat toplama noktasında sorunlar oluşmakta aidatını ödemeyen komşulara takip işlemi yapılmamaktadır Bu da aidatını düzenli ödeyen diğer kat maliklerini rahatsız etmektedir Ayrıca başka işlerle uğraşıp aynı zamanda bina yöneticiliği yapan kişiler binayı profesyonel olarak yönetilmemektedir

3. Profesyonel bir ekibi kurmak zor değil mi?

Başarılı olmak için öncelikle güçlü çekirdek bir ekip kurduk. Bunun akabinde gelişen kadromuz ile hizmetlerimizin devamı sağlandı. Genişleyen ekip kadromuzu seçerken her çalışana her işi yapabilir gözü ile bakılmadı. Örneğin binanın doğal gazı ile ilgilenen çalışanımızı belgesi sebebi ile bu göreve yönlendirdik. 

İş dağılımını doğru yapmak başarıyı elde etme konusunda bizlere kolaylık sağlar.  

4. Neden sadece temizlik şirketi değil de yönetimi de üstleniyorsunuz?

Günümüzde toplu binaların çoğunluğu bir hayli artmaktadır. Tek kişinin üstlendiği  bina yöneticiliği olumlu sonuçlar vermemektedir. Ortaya çıkan aksaklıklar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bir yanda sorumluluklarını yerine getirenler diğer bir yanda ise sorumluluklarını yerine getiremeyenler. Bunun önüne geçmek için sistemli bir çalışma müşterilerimizin bu sorununu ortadan kaldıracaktı. 

Biz de bu projeyi gerçekleştirerek sorunlarınızı ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu sebepten dolayı bina yöneticiğini de tercih ettik.

5. Temizlik şirketi olarak binaya ait teknik bakımları nasıl yerine getiriyorsunuz?

Çekirdek bir ekiple başlayan firmamız PROYÖNETİM  sistemli çalışarak bu soruna çözümler buldu. Amacı hiç bir zaman sadece ekip bünyesini geliştirmek olmadı. Alacağı çalışanı değerlendirken "Hangi alanda faydalanabilirim?"  "Elinizde bununan yetki belgeleri nelerdir?" "Müşterilerimize hangi alanlarda yardımcı olabilirsiniz?" gibi sorular sorarak çalışanın kapasitesi ölçüldükten sonra işe alımı gerçekleşir. DEğerlendirmeler sonucu teknik bakımlarla ilgilenebilicek çalışanlarımız bu yönde görevlendirilmiştir.

Bu nedenle hatasız bir şekilde görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmekte problem yaşamıyoruz.

6. Doğal gaz konusunda kuşkularımız var bilinçsiz bir birey tarafından bu görev yapılıyorsa bu konuda size nasıl güvenebiliriz?

Bu konuda endişelenmenizi elbette normal karşılıyoruz. Kurduğumuz personel kadrosu geniş kitlelere hitap edebililyor. Gerekli hizmetler için yetki belgeleri mevcuttur. Her personel için gerekli görev dağılımı profesyonel bir şekilde yapılmıştır. 

Bilgi ve Teklif Al